Переяслав-Хмельницький як історико-культурна спадщина України

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 
Головна сторінка - Статті про всі актуальні події в нерухомості

Переяслав-Хмельницький – це невеличке затишне містечко. В просто-народі: місто – музей, інакше Переяслав і не назвеш, так як має 27 музеїв що різняться архітектурною формою та єкспозиціею. Для України це абсолютний рекорд.

Доля та історія судила місту бути княжим градом, полковою столицею волелюбного козацтва, важливим культурно-освітнім центром. Вперше про Переяслав згадується в літопису за 907 рік. Тоді він був третім містом Київської Русі після Києва і Чернігова. Переяслав одне з найдавніших міст України.

Не загубився Переяслав-Хмельницький і в наші дні.

Переяслав – місто, овіяне міфами і переказами.

Старий Переяслав – це складне мереживо вузьких вулиць, вуличок і провулків, що петляють межиріччям Трубіжа та його притоки – Альти. Дивлячись на ці вулиці, важко уявити, що деякі з них пам’ятають давньоруські часи. Може із-за великої кількості музеїв і старовинних будівель цієї місцевості - в місті не відчуваєш, що зараз XXI століття (це складно пояснити словами). Щоб зрозуміти всю красу і відчути насолоду Переяслава, потрібно лише завітати до нього.

Поруч із сучасними спорудами, молодими парками та скверами ви зустрінете величні пам’ятники стародавньої архітектури, залишки колись грізних фортець-валів, від яких ніби віє подихом історії та відчувається дух старини,  адже місту більше 1100 років! Все це надає місту своєрідної чаруючої краси та шарму.

Південна частина передмістя розташована поруч із Канівським водосховищем.

При під’їзді до міста з боку Києва відкривається мальовнича панорама, переливаючись різноманітною гамою кольорів. Особливо на весні, коли буйно цвітуть дерева - все місто потопає в мареві квітів.

Переяслав-Хмельницький – маленьке місто з красивою природою і чудовими краєвидами, що сприяють хорошим умовам життя. Це екологічно чистий район, природа якого не зазнала шкоди(має перше місце серед міст України за версією журналу «Фокус»- 2010 рік). Чудовий ландшафт, чисті водойми, прекрасні краєвиди, околиці, вкриті лісами, заплави, луки, наявність великої кількості лікарських рослин справляють незабутні враження.

 

 
Нещодавні пропозиції
Hot Offer!!
Цена: $ 220
Відпочинок на літній період!Оренда дачного будинку поблизу Канівського водосховища!!! 70км. від Києва!!! Дача СТ Меліоратор, зручний 2-х поверхови...
Hot Offer!!
Цена: $ 3.500
$ 3.500
Недорогий будиночок!!! Будинок, с.УЛЯНІВКА, дерев’яний обкладений плиткою, накритий шифером, пл.45,4/26,6кв.м., дві кімнати, кладова, в будинку є ...
Hot Offer!!
Цена: $ 13.500
$ 13.500
Дві 1 к.кв. поруч р-н Солонці, в одноповерховому будинку, піноблок поштукатурений, накритий шифером. Комунікації: каналізація, вода, електроенергія...
Наші пропозиції
JoomlaWatch Stats 1.2.9 by Matej Koval